Da li imate nekog posebnog?! Ako da imate spremite mu ovu tortu prigodnog imena.... a ako ga nemate spremite je i možda će se taj neko pojaviti :)
Odlična poslastica za posne slave ili za one koji bi da izbegnu teške i masne kolače.
Poznati kolači iz poslastičarnica. Nisu istog oblika ali po ukusu ne zaostaju uopšte. Naprotiv...